Informační systémy

Primárně se zaměřujeme na návrh, vývoj a provoz  informačních systémů podle specifických potřeb zákazníka. Informační systémy provozujeme jako webovou aplikaci dostupnou odkudkoliv, z PC, nebo z mobilních zařízení.

Přístupnost

Díky webovému přístupu a responsivitě uživatelského rozhraní můžete náš systém používat odkudkoliv – z pohodlí domova, nebo na cestách z vašeho mobilu bez nutnosti instalace a aktualizace.

Modularita 

Webové aplikace a informační systémy vytváříme víc, než deset let. Naučili jsme se systémy navrhovat tak, aby byly dlouhodobě udržitelné. Modularita řešení umožňuje nejen efektivnější vývoj, ale navíc získáte API pro integraci v systémech třetích stran, či pro mobilní aplikaci.

Systém na míru

Každému našemu návrhu přechází analýza vašich potřeb a firemních procesů, aby výsledné řešení bylo komplexní a přitom maximálně jednoduché pro obsluhu.

Provoz

Systémy zpravidla provozujeme na VPS (ať už jako službu, nebo na VPS zákazníka). To umožňuje nejen navýšení systémových prostředků v případě potřeby, ale i pravidelné zálohy dat

Podpora a udržitelnost

Vývojem a nasazením systému naše práce nekončí, ale zpravidla začíná. Obvykle pracujeme na úpravách, či rozvoji dalších modulů či integraci dalších (např. skladových, nebo účetních) systémů.